Sıkça Sorulan Sorular - Time SEO Ajansı
Merak Edilenler
Sıkça Sorulan Sorular

SEO Çalışmasına başlamadan önce, daha doğrusu sözleşme öncesi siteniz,sektrörünüz ve rakipleriniz kapsamlı taranır.Çıkan analizler kapsamında detaylı  yol haritası çıkartılarak süre belirlenir. Bu kapsamda çalışma başlatılır ve hedefe ulaşılır.

Time SEO Ajansı tarafından verilen İlk Sayfa Garantisi sözleşme ile müşterilerimize taahhüt olarak sunulmaktadır. Analizler neticesinde verilen süreç içerisinde sitenizi İlk Sayfaya taşımaktayız.

SEO çalışması Puzzle mantığı taşımaktadır. Çalışmayı etkileyen tüm yazılımsal hatalar ( yetki dahilinde ) tarafımızca düzenlenmektedir.

Time SEO Ajansı olarak, hiç kimsenin zorunlu olarak çalışmaya devam etmesini istememekteyiz. Sözleşmelerimizde müşterilerimizden alınan herhangi bir taahhüt bulunmamaktadır. Fatura dönemlerinde karşılıklı mutabık kalınarak çalışmalar sürdürülmektedir.

Time SEO Ajansı, Time Group bünyesinde olan bir markadır. Karadağ ve Türkiye’de toplamda 3 ofisimiz bulunmaktadır. Türkiye ofisimiz İzmit Kocaeli’nde yer almaktadır. Karadağ ofislerimiz Ulcinj ve Podgorica da yer almaktadır. 5 SEO Uzmanımız, 3 Google Ads uzmanımız, 3 Sosyal Medya uzmanımız, 2 Web Yazılımcımız,2 grafikerimiz,1 Senior yazılımcımız ve 2 Junior Yazılımcımızla birlikte 18 kişilik Teknik Ekibimiz vardır. 

Çalışma raporlarımız SEO için her ayın 15’i ve 30’unda müşterilerimize sunduğumuz CRM paneli üzerinden kapsamlı olarak iletilmektedir. Sosyal medya ve Google Ads için ise her pazartesi günü iletilmektedir.

Ajans olarak teknik destek hizmetimiz mevcuttur. Müşterilerimize ait CRM panelleri üzerinden teknik destek talebinde bulunabilirler veya ilgili danışmanlarına doğrudan ulaşarak taleplerini iletebilirler.

Time SEO Ajansı olarak şeffaflık mottosu çerçevesinde sitemizde sözleşme örneğimizi yayımlamaktayız. Sözleşme örneğimizi sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

BİZE ULAŞIn

Sorularınızı yanıtlamak için buradayız !