Google İlk Sayfada Yerinizi Alın !
Seo Çalışması Neden İşletmeniz için Önemlidir ?

Time SEO Ajansı olarak, 5 senedir sizlerle beraber Markanızı büyütüyoruz. Amacımız sizlerle beraber bir başarı hikayesi oluşturma. Seo çalışmalarında uzman kadromuz ile sizlere yol haritası oluşturuyor ve maliyetinizi düşürerek maksimum dönüşüm performansına ulaştırıyoruz. Reklam maliyetlerini düşürebilmek ve organik ziyaretçi için SEO Çalışması önemli unsurlardandır.

  1. Organik sıralama alarak müşteri adaylarınıza güven verirsiniz.
  2. Reklam maliyetlerinizi düşürürsünüz.
  3. Siteniz her zaman güncel ve stabil olur.
Sizin İçin En İyisini Yapmaya Çalışıyoruz !
Gerçek Zamanlı Dönüşüm Takibi Sosyal Medya,Rakip ve Sektör Analizi

Time SEO Ajansı olarak, kapsamlı analizlerle beraber 360 Derece çalışma sürdürmekteyiz. Sektör analizi akabinde rakiplerinizi tespit etmekteyiz. Çıkan analiz sonuçlarına göre ise yol haritamızı oluşturmaktayız. Çalışma süresince daimi olarak hedef kitlemizi güncelleyerek performans artışı sağlamaktayız. On page ve Off page çalışmalarında sitemizi her zaman üst sıralarda olması için anlık takip yapılmaktadır. Sosyal medyada ise marka bilinirliğini arttırmak adına sayfa ve reklam çalışmaları yapılmakta ve SEO Çalışmasını destekleyecek unsurlar uygulanmaktadır.

Uygulanan yol haritası ile İlk Sayfa Garantisi verilmekte. Bu sayede düzenli organik trafik almakta ve satışlarınız artmaktadır.

Time SEO Ajansı SEO çalışmalarında her ayın 15’i ve 30’unda kapsamlı rapor sunarak çalışmaları hakkında bilgilendirmektedir.

Sözleşme taahhütlü olarak tüm müşterilerimize Google İlk Sayfa Garantisi vermekteyiz. Sözleşme sürecinde ilk sayfaya erişilmediği durumda ücretsiz çalışmaya alınarak taahhüt yerine getirilmektedir.

Dönüşüm Takibi
MAKSİMUM DÖNÜŞÜM İÇİN VAKİT KAYBETMEYİN !
Google İlk Sayfada Yer Almak İçin Sizi Bekliyoruz !

On Page ( İç SEO ) Düzenlemesi

Kapsamlı iç seo analizi ile hatalar ve kırık link tespiti yapılır. Yol haritasına uygun bir şekilde tüm düzenlemeler gerçekleştirilir ve index çalışması yapılır.

Anahtar Kelime Araştırması

Hedeflenen ana kelimemize uygun, rakip ve sektör analizi yapılır. Kullanıcı arama alışkanlıkları tespit edilir. Nihai kelimeler tespit edildikten sonra sizlere sunulur.

Trafik Analizi

Tespit edilen kelimelerimizin detaylı trafik ( Hit ) raporları çıkartılarak maksimum performans ve dönüşüm verilebilecek rekabetçi anahtar kelime tespiti yapılmakta.

Kelime (SERP) Takibi

Kelimeleriniz özelinde daimi olarak serp raporu alınmakta. Serp raporları 2 haftalık periyotlarla tarafınıza kapsamlı rapor olarak sunulmaktadır.

İçerik Çalışması

Sitemizin güncel kalması ve kelimelerimizin doğru bir şekilde indexlenmesi için içerik çalışmaları ( Makale,Blog vb ) içerik editörlerimiz tarafından sağlanmaktadır.

Backlink Çalışmaları

Site kalite puanını arttırmak için sitenize uygun, referans siteler, tanıtım yazıları alınmaktadır. Bu referans siteler sayesinde organik trafik ve sıralama almanızı sağlıyoruz.

ÜCRETSİZ SEO ANALİZİ İSTER MİSİNİZ ?

SEO Ajansı ile Başarıya Ulaşın !